2011

Moderators: graf_bezuhoff, vandobrev

User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: 2011

Post by manev »

Сървайвър екипа тръгва към Гърция утре. Ако са останали навитаци може да се съберете и да направите един отбор за Милеапотамос и Арактос.
Милеапотамос е на около 5 часа от Кресна и ако се играе по схемата може да стане с тръгване в петък и преспиване на "нащо" място до село Полимилос. Ако живот и здраве стигнем утре до там ще имаме инфо за нивото на водата. За Милеа трябват малко по-сърцати умения защото си е клас 3-4 (истински) а за Арактос е по-лабава работата ... но с едно наум.
Ще бъде глупаво ако имате възможност да отидете, да се замотате и да си пропилеете времето на Струма. Който е ходил знае защо.
От Милеа ако всичко е наред продължаваме по маршрута за р. Аоос и ако стане ще влезем и в Албания.
Гости не приемаме поради животопасни причини и липса на транспорт.
Звъннете утре вечерта да видите дали въобще сме стигнали някъде ;) че нещо е тегава организацията.
Ето и малко инфо ...
http://whitewater-bg.org/view/articles/256
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: 2011

Post by manev »

събирайки смелост да си изчистя снега от колата си задавам въпроса...кво правим за събота и неделя ???
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
dan4o
Posts: 43
Joined: 06 Dec 2007, 10:41

Re: 2011

Post by dan4o »

Айде измислете нещо интересно 8-). Мисля и аз да се включа тоя път.
petkan
Администратор
Posts: 353
Joined: 05 Dec 2007, 18:56

Re: 2011

Post by petkan »

dan4o wrote:Айде измислете нещо интересно 8-). Мисля и аз да се включа тоя път.
Още нямам импреза... :evil: Но може пак да се напия за да си счупя и другия крак.

Някой да е чувал нещо за ВЕЦ-ове по Благоевградска Бистрица?
User avatar
minimiro
Posts: 798
Joined: 30 Jan 2009, 01:10
Location: Варна
Contact:

Re: 2011

Post by minimiro »

manev wrote:събирайки смелост да си изчистя снега от колата си задавам въпроса...кво правим за събота и неделя ???

Ние сме на поход, очертава се и водица да има повече от тоз път....
User avatar
genius
Posts: 698
Joined: 09 Feb 2008, 13:07
Location: София
Contact:

Re: 2011

Post by genius »

Само не разбрах, как хем гребеш, хем въртиш манивелата на камерата :rolling:
Поради граматически неуредици, мнението на потребителя не може да бъде показано.
User avatar
minimiro
Posts: 798
Joined: 30 Jan 2009, 01:10
Location: Варна
Contact:

Re: 2011

Post by minimiro »

;) с десното краче манивелата ве..... :mrgreen:
User avatar
sto100jan
Posts: 337
Joined: 10 Dec 2007, 15:59

Re: 2011

Post by sto100jan »

petkan wrote:
dan4o wrote:Айде измислете нещо интересно 8-). Мисля и аз да се включа тоя път.
Още нямам импреза... :evil: Но може пак да се напия за да си счупя и другия крак.

Някой да е чувал нещо за ВЕЦ-ове по Благоевградска Бистрица?
Ами чували сме , да . Нашия мил кмет Коце Крадецо драпа от десет години за тия ВЕЦ-ове ,още откакто беше вицепремиер на Симеончо . После също си дерзаеше в тая посока докато беше съветник на Гоце . И накрая се завърна като кмет на Благоевград , и това му е червената нишка на дейността - на всяка бара - ВЕЦ . Местния общински съвет доста време го спъваше , обаче . Не че са много екологично настроени , а че не са в далаверата . Но в края на краищата Коце се пребори , одобриха инвестиционните планове , или както там му се вика , на някаква подставена фирма лани , и започнаха ударно да копат реката . Мисля че в началото на зимата беше готов ВЕЦ ,, Илиина река" , а надолу бяха изкопали трасето (коритото на реката) за тръбите за долните ВЕЦ-ове. Колко са на брой не знам , ама повече река няма да има .
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: 2011

Post by manev »

Бате Ганчев работи там по 15-на проекта. Два от тях мисля че функционират вече или поне така ми се стори зимата когато се качвах до Картала. Никой не можа да се пребори с тия вецове там ...защото май извъртяха системата по метода на "свършения факт".
Аз лично подкрепям изграждането на ВЕЦ-ове там защо тая надеждата че като тръгнат в Благоевградска бистрица ще остане само тиня и огромно количество ГОВНА ..които заслужава цялата администрация там ...
Да не ми се обиждат местните представители ...ама по продажни и тъпи боклуци от регионалните власти няма !!!

П.С.
Петко качи се горе в Драгалевци щото на Царо на моторите ако не му стъпиш на шията ...може да не махаш зимните гуми ;)
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
User avatar
kayaso
Posts: 650
Joined: 05 Dec 2007, 14:23
Contact:

Re: 2011

Post by kayaso »

по високото е студено и водата си стои горе.
Locked