Канят ни в Чехия

Moderators: graf_bezuhoff, vandobrev

Locked
User avatar
Chachi
Posts: 58
Joined: 09 Dec 2007, 16:38
Location: София

Канят ни в Чехия

Post by Chachi »

Канят ни в Чехия на 10-13 април,ако имате желание може да се организираме.Аз лично ще ходя.
OK come with me to paddle during a Easter (10 - 13.4.) Probably water is coming here !!! Take your WW friends and I show you nice rivers
Philip
Posts: 115
Joined: 06 Dec 2007, 10:43
Location: София
Contact:

Re: Канят ни в Чехия

Post by Philip »

А повече подробности около реките?Горе долу къде какво и т.н.?Само ако знаеш разбирасе,или това ще се решава на място!
Philip
Posts: 115
Joined: 06 Dec 2007, 10:43
Location: София
Contact:

Re: Канят ни в Чехия

Post by Philip »

Тук намерих най-точното място за този пост(просто защото е свързан с чехи)!Та днес говорих с Ян,един човечец от чешкия team!Той ми сподели че вече тарашат БГ за вода,от това което успях да разбера те са карали Чепеларска и Юговска(много им е харесало,за ниво не разбрах много!).Мислят да посетят Арда,минали са през Витовете и не са намерили нищо там,имат планове за Искърите(но на мен ми се струва малко раничко за тях),казах им че най-сигурното място ще да е Благоевградския район!Така че може и да се прукнат там понякое време!Освен че имат мои кординати,и мисля да дам на Бай Миле(ако той е съгласен разбира се)!Та нещо много плавателни съдове се събраха в тая държавица! :D
User avatar
Pecata
Posts: 412
Joined: 02 Nov 2008, 19:16
Location: Varna, E-mail: pecata70@gmail.com, Skype: petar__popov
Contact:

Re: Канят ни в Чехия

Post by Pecata »

Засекли са подобни типове и покрай Черни Осъм.
Може да са били те.
Philip
Posts: 115
Joined: 06 Dec 2007, 10:43
Location: София
Contact:

Re: Канят ни в Чехия

Post by Philip »

Да минали са от там!Но са намерили точно никой!
jorji
Posts: 197
Joined: 21 Mar 2008, 00:21
Location: Пловдив

Re: Канят ни в Чехия

Post by jorji »

абе извинете за некомпетентността, ама тия чехите(като цяло) големи бизнесмени ми се виждат. Имат безкрай магазини за екипировки, пък тя страната им е плоска като мозъка ми! Не съм ходил и затва питам как така имат планинарство и бързи води ? Да не ходят в алпите? :D
rimohit
Posts: 324
Joined: 11 Jul 2008, 16:39
Location: Бургас-Стара Загора-в каяка

Re: Канят ни в Чехия

Post by rimohit »

ами имат много пълноводни реки ,покрай които има съоръжения .Освен това в Словакия има ВИСОКИ ТАТРИ..там какви реки текът...само можем да мечтаем.
А и си прав.Алпите са им на един Х масто :)
почетен член "вся остальная непиювшая сволочь..." :D
Locked