сърфиране в морето

Moderators: graf_bezuhoff, vandobrev

niki
Posts: 50
Joined: 05 Dec 2007, 19:20
Location: софия

Re: сърфиране в морето

Post by niki »

Желаещи има,но възможност няма :(
Ако са останали вълни до събота и неделя съм навит,ако има и други желаещи
----
Къртач
Posts: 11
Joined: 13 May 2008, 10:49

Re: сърфиране в морето

Post by Къртач »

Барем остане някоя "мазна" до събота :D
Image

...businessmеn, they drink my wine,
come and dig my Earth...
Jimi Hendrix
divoivo
Posts: 14
Joined: 15 Aug 2008, 02:04
Contact:

Re: сърфиране в морето

Post by divoivo »

Опа , аз отлитам утре ....аааа ... всъщност днес и се надявам до 1-2 следобед да съм на морето . Смятам да се подвизавам някъде към Ахтопол и Синеморец та дано се засечем по плажовете.А сега говорих с един приател който каза че от 2-3 дена духа яко и днес на силистар вълните били много голями но и морето е смучело много яко и той бързо се отказал от бодиборд-а. Та вълни има само куражлии да има ;-)

Диво
User avatar
kayaso
Posts: 650
Joined: 05 Dec 2007, 14:23
Contact:

Re: сърфиране в морето

Post by kayaso »

като че от понеделник започва ново въление - на юг:
http://www.meteor.gov.tr/2006/deniz/den ... &hOpt=anim
User avatar
kayaso
Posts: 650
Joined: 05 Dec 2007, 14:23
Contact:

Re: сърфиране в морето

Post by kayaso »

вече работи... информацията е от там.
А в сряда ще е още по-силно. Който може да заминава!
divoivo
Posts: 14
Joined: 15 Aug 2008, 02:04
Contact:

Re: сърфиране в морето

Post by divoivo »

Няма ли да има хубава прогноза за този уикенд+понеделник(20-21-22) ? Това са си три поредни свободни дни !!! Дет се вика кой ти ги дава! ;-) Може да се направи едно последно моренце преди да трябва да влизаме с кожусите :D (не че сега е много топло с всичкия тоя дъжд дет се излива) . А и за три дена по си заслужава бъхтенето до там . Ако има желаещи свиркайте .

Диво
User avatar
kayaso
Posts: 650
Joined: 05 Dec 2007, 14:23
Contact:

Re: сърфиране в морето

Post by kayaso »

Още не са излезли прогнозите за този период.
А турският сайт показва страшна прогноза за 18-ти по тяхното крайбрежие, която до някъде засяга и нашето.
Ако не греша, якото каране през миналия октомври беше при сходни условия.
divoivo
Posts: 14
Joined: 15 Aug 2008, 02:04
Contact:

Re: сърфиране в морето

Post by divoivo »

Малее , на 18-19 това тъмно червеното петно покрай Русия(или това май е Украйна) и Турция изглежда направо стряскащо! Сигурно вдига 3 метрови вълни . Така като гледам на 21-ви майче се заформя някаква играчка-закачка и то тръгва баш от нашето Южно черноморие. Ама много студено да му се незнае , аз лично не бих спал на палатка в това време , или поне не в моята щото е страшен ветрилник или както е написано на палатката "Хипер Вентилейшън" дето и най малкия повей ти продухва мозъка :cry: .
Та май ще се почива в къщи "на-Топло" ,този уикенд+понеделник . Аре ако някой събере смелост за разходка до морето , Весело изкарване , дано не вали ...много и да се вдигнат яки вълни 21-22-ри ;-)

Диво
User avatar
kayaso
Posts: 650
Joined: 05 Dec 2007, 14:23
Contact:

Re: сърфиране в морето

Post by kayaso »

Image

това как ви се струва? :shock:
според мен си заслужава пътя! :roll:
divoivo
Posts: 14
Joined: 15 Aug 2008, 02:04
Contact:

Re: сърфиране в морето

Post by divoivo »

Случайно на някой да му се ходи на море този уикенд? Аз лично мисля да ходя че си взех неопрен миналата седмица и нямам търпение да го пробвам ;) .
В този ред на мисли да ви запитам някой да знае ефтин хотел в Бургас? Или някой който дава квартири по това време от годината? Аз вече съм се примирил че ще хотелиерствам в Бургас поне в петък вечер щот късничко ще пристигнем пък ако има вълни може да се пробвам да стигна до прословутия "спот" в Ахтопол в събота и да нощувам там в някой хотел.
Всяка Подсказка е добре дошла , за което и предварително благодаря.
Ако някой се навие за плаж този уикенд или случайно има път към Бургас може да звънне : 0878370873 - Иво :mrgreen:

Поздрави
Диво
Locked