Чачи, Чачи

Moderators: graf_bezuhoff, vandobrev

Locked
petkan
Администратор
Posts: 353
Joined: 05 Dec 2007, 18:56

Чачи, Чачи

Post by petkan »

Дами и господа, давам думата на нашият специалист :shock: в областта... ;)
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: Чачи, Чачи

Post by manev »

Нашия специалист вчера го видях, с Любчо бяха двамата и бяха карали 3 дена нон стоп. Бяха със специфичните за такова начинание блеснали очи в нищото и достатъчно дебилясали за да се включат в някоя сцена на филма "От глупав по глупав" А с буса и ремаркето бяха успяли да довлекат 3 канута (огромни като за лодка за разходка ) 2 тур. каяка , 2 спортни , 6 келеша и в купето се мотаеха и пушки за Пейнтбол. Като ги видях им пожелах догодина ТИР да си купят :D
Още си спомням когато Бай Миле се метна на рейса за Прага за да довлече една лодка с него или пък самия Чачи когато беше довлякъл онова бялото почти 5 метрово чудо с рейса от франция. Като се появеше ново корито тука и беше празник еле ако има и кой да седне в него. Сега ме радва че все по малко ми прави впечатление това. При условие че аз самия съм наредил 4 корита в мазето и май е време да ги поразкарам ...че чакам пето :twisted: .
Иначе това което разбрах от двамата дебили е че в момента има яка разпродажба на половин цена. Става на въпрос за чисто нови лодки с дефекти на кокпита. Ама тва търговеца да си обясни за кво става на въпрос. Не разбрах пукнат ли е или е няква люспа. Все пак някой може да се барне с ново корито.
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
Philip
Posts: 115
Joined: 06 Dec 2007, 10:43
Location: София
Contact:

Re: Чачи, Чачи

Post by Philip »

Незнам за буса,но ако си вземе ТИР,знам кой ще го кара! :? :roll: А това за лодките е интересно инфо!Но това не беше ли място за обсъждане на Безопасност и сигурност!?! ;)
petkan
Администратор
Posts: 353
Joined: 05 Dec 2007, 18:56

Re: Чачи, Чачи

Post by petkan »

Чачи е завъдил балони и аз си купих два, за всеки случай. Оборудвайте се докато има време, че ей я пролетта.

Комисия на ККХ ще налага сериозни глоби (във вид на алхохол) на собственици на лодки без балони. Глобата ще се удвоява или утроява ако такава лодка се наложи да бъде спасявана, защото обикновенно чак тогава се забелязват липсите.
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: Чачи, Чачи

Post by manev »

аз от две години карам без балони и се чудя кога ли ще остана без лодка . Ама обещавам да се снабдя. Въжета и карабинери също ще са нужни.
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
User avatar
Lubo
Posts: 117
Joined: 07 Dec 2007, 21:10
Location: София - България

Re: Чачи, Чачи

Post by Lubo »

Пътуването беше наистина паметно 7 лодки варху буса и още 6(надуваеми) ремаркето и още кво ли не от пушки за пеинт бол та и некви кашони с нитачи хората ни гледаха като полезно изкопаемо а лодките които видиахме наиста на са яака оферта с незначителни дефеки в областа копита :P
User avatar
Chachi
Posts: 58
Joined: 09 Dec 2007, 16:38
Location: София

Re: Чачи, Чачи

Post by Chachi »

Е най-после и аз се регистрирах :D
От доста време повтарям докато се прибираме и ходим насам натам, че ще е хубаво за нас да се съберем и да изгледаме някой филм, да си поговорим кой какво мисли и коя ще е най-добрата форма за решаване на този все още неосъзнат проблем...
Лично аз мисля, че трябва да се помисли за ден-два на реката като всички желаещи да вземат участие и във реални условия да се вадим от различни положения...както и да се извика човек от червения кръст за да донесе манекен за обслужване!!!
Хубаво е да се чуе мнението на всички келеши, защото това си е за нас!!!
Last edited by admin on 09 Dec 2007, 17:29, edited 1 time in total.
Reason: 3.2. от правилата на форума
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: Чачи, Чачи

Post by manev »

Добре бе Чачка. Стига си повтарял едно и също, просто донеси филма в Четвъртак и напролет обяви дата за БЧК. Като има да се прави нещо тоя дето предлага, просто поема инициятивата и действа.
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
User avatar
Chachi
Posts: 58
Joined: 09 Dec 2007, 16:38
Location: София

Re: Чачи, Чачи

Post by Chachi »

Нямам нищо против, но аз искам да знам освен мен, теб и още двама дали има и други желаещи да се случи това или само ще си говорим?
Last edited by admin on 09 Dec 2007, 23:45, edited 1 time in total.
Reason: 3.2. от правилата на форума
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: Чачи, Чачи

Post by manev »

Ами ти го направи и обяви, пък който иска да дойде. В крайна сметка никой не е длъжен, но безхаберното отношение към безопастноста на даден каякар, винаги е водило да събуждане на негативи в другарчетата му ;)
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
Locked