Планинска застраховка

Moderators: graf_bezuhoff, vandobrev

User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: Планинска застраховка

Post by manev »

В сряда или четвъртък съм на среща с Армеец ... до тогава да сте повзели решение за да не ходя залудо за 5 човека среща да правя ... данни ще ми трябват на мейла. На някои хора ги имам ... на по новите не ...
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
User avatar
minimiro
Posts: 798
Joined: 30 Jan 2009, 01:10
Location: Варна
Contact:

Re: Планинска застраховка

Post by minimiro »

е па каж първо за кво сте си стиснали ръцете де :)
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: Планинска застраховка

Post by manev »

планинската е с фиксирана цена и не мърда много значително с отстъпката ...
Срещата ми е заради събитията и курса понеже досега само плащахме на предишните а те една стотинка не дадоха като се наложи да я ползваме ...
... та стига се пазарихте ...
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
User avatar
minimiro
Posts: 798
Joined: 30 Jan 2009, 01:10
Location: Варна
Contact:

Re: Планинска застраховка

Post by minimiro »

не беее нервни млади татку :)
не за парата, ам да кажат ко покриват, реки мреки и т.н. покриват ли ги тва е важну

Щот ако им важи сал на пистата аз там не стъпвам, тогаз нали сеш се.....
User avatar
genius
Posts: 698
Joined: 09 Feb 2008, 13:07
Location: София
Contact:

Re: Планинска застраховка

Post by genius »

minimiro wrote:не беее нервни млади татку :)
не за парата, ам да кажат ко покриват, реки мреки и т.н. покриват ли ги тва е важну

Щот ако им важи сал на пистата аз там не стъпвам, тогаз нали сеш се.....
Истината е, че му задаваш неудобни въпроси :) Но ако въпроса беше неудобен само за чичо ти Манчо, досега да се е наместил... цялата работа е че и застрахователите не са много на ясно. Та сигурно ще ходи да се изясняват един друг.
Поради граматически неуредици, мнението на потребителя не може да бъде показано.
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: Планинска застраховка

Post by manev »

genius wrote:
minimiro wrote:не беее нервни млади татку :)
не за парата, ам да кажат ко покриват, реки мреки и т.н. покриват ли ги тва е важну

Щот ако им важи сал на пистата аз там не стъпвам, тогаз нали сеш се.....
Истината е, че му задаваш неудобни въпроси :) Но ако въпроса беше неудобен само за чичо ти Манчо, досега да се е наместил... цялата работа е че и застрахователите не са много на ясно. Та сигурно ще ходи да се изясняват един друг.
АслЪ ... Колето ме разбра ;)
Докат цокат ония двамата от чичо Манчовата мандра ще обясня щото явно ги засяга всички ...
Около 150 лв. (по спомен) даваме за застраховки по време на събора. Там пък е и зор че регистрацията е в не работно време и са големи стъкмистики със застраховките ... Слава богу не се е налагало да ги ползваме че да видим въобще застраховани ли сме ;)
...
За курса също плащаме ... От три щети нито една не докараха до плащане
Именно поради това се свързах днес със хората които са от хед офиса на Армеец и са оторизирани да правят малко по рискови застраховки. Обикновено искат малко повече като сума но заради осем лева на калпак преди две години ни покриха 4300 евро спасителна акция с хеликоптер насред алпите и естествено излезли от ски зоната ;) Разноските за медицинско обслужване също ...
миналата година в знак на благодарност пък щяхме да им върнем бележка за 11 хелита ...щот сме мноо умни ;) :evil:
Никога не съм се чувствал по спокоен след като един път сме проверили дали работи и ни е ясно че ще ни спасят и че никой не е и обелвал дума за плащане.
Това естествено става само ако се договориш с някой от хед офиса а не с нормален дилър на застраховки който има знания да ти направи почти валидна гражданска отговорност и няма и представа за опции.
Именно за това днес и звъннах на момата, разиграх и три случая по телефона и след като каза че има вариант да се измисли реших че ще ида да го обсъдим.
Планинската застраховка е лесна и що годе регламентирана ...проблема е че са занимаваме с нещо което не е много ясно на застрахователите и няма практика за сега в Бг...
Въпроса е (най-важното) Българина да проумее че не стаа с 20 лв. да очакваш обслужване ...
Лятото за Словения бях направил на хората от мойта кола от същите тлъсти застраховки и бях сигурен че можем да си позволим малко въздушна разходка из района ...ако се наложи ;)
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
User avatar
MILS
Posts: 418
Joined: 05 Dec 2007, 23:16

Re: Планинска застраховка

Post by MILS »

Г-да и ... майни,
мен ме стяга чепика че нямам планинска застраховка (ПСС което май е различно то КПСС) . До колкото знам тази година има вариант със и без хели .Това е стандартна застраховка която важи за писта и планина ако те спасява планинската спасителната служба - по ясно от това здраве .
Та ме интересува само дали да ходя да си я правя сам или ще има "организация".
А за другите застраховки отделна тема :)
User avatar
kali_pet
Posts: 44
Joined: 08 Sep 2010, 18:46
Location: Sofia
Contact:

Re: Планинска застраховка

Post by kali_pet »

Уважаеми г-да,

Да кажа само, че аз вече имам планинска застраховка за 2012 при Армеец, така че не ме пишете в организации по тази тема :skier: :D
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: Планинска застраховка

Post by manev »

kali_pet wrote:Уважаеми г-да,

Да кажа само, че аз вече имам планинска застраховка за 2012 при Армеец, така че не ме пишете в организации по тази тема :skier: :D
Браво ще почерпиш голямо събитие е и сме ти благодарни че ни информира ...

МиУе за четвъртък ще я имаш най-вероятно стига подскача ... нали знаеш че от 100 навитака все сме едни и същи 5-10 човека та ич не се и вкарвам в организации ;)
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
User avatar
MILS
Posts: 418
Joined: 05 Dec 2007, 23:16

Re: Планинска застраховка

Post by MILS »

Тъй тъй:)
Locked