магазин Канибал в Гърция

Moderators: graf_bezuhoff, vandobrev

petkan
Администратор
Posts: 353
Joined: 05 Dec 2007, 18:56

Re: магазин Канибал в Гърция

Post by petkan »

абе Кольо, що не земеш да се направиш на един администратор? нито му разбирам на това тук нито пък имам времето и желанието... ;)
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: магазин Канибал в Гърция

Post by manev »

и аз предлагам напролет да си направим един Автопреврат.
Говорим за цялостна картина. От кофчежника до администратора
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
User avatar
genius
Posts: 698
Joined: 09 Feb 2008, 13:07
Location: София
Contact:

Re: магазин Канибал в Гърция

Post by genius »

Ми аз в интерес на истина първо това пробвах, преди да праим врътки с паролите, ма то да беше една или две таблици дет са описват правата във форума... Та не стана, след това се опитах да се върнем обратно като обикновен п.... потребител, също не успях ;) Сега наблюдавам един феномен в който не съм администратор, но имам достъп до админ панела...
То така или иначе е безпредметно, при положение че имам root достъп до базата ( тук си представи че те гледам лошо, ама не особено, щот и аз съм същия мързел на моменти ) :Р
Поради граматически неуредици, мнението на потребителя не може да бъде показано.
User avatar
genius
Posts: 698
Joined: 09 Feb 2008, 13:07
Location: София
Contact:

Re: магазин Канибал в Гърция

Post by genius »

manev wrote:и аз предлагам напролет да си направим един Автопреврат.
Говорим за цялостна картина. От кофчежника до администратора
Хихиихи... и последните ще станат първи ! Кажи какво имаш предвид Манчо ?
Поради граматически неуредици, мнението на потребителя не може да бъде показано.
petkan
Администратор
Posts: 353
Joined: 05 Dec 2007, 18:56

Re: магазин Канибал в Гърция

Post by petkan »

genius wrote: То така или иначе е безпредметно, при положение че имам root достъп до базата ( тук си представи че те гледам лошо, ама не особено, щот и аз съм същия мързел на моменти ) :Р
като админ влизам доста рядко (разбирай мързел) освен напоследък заради тази виагра (разбирай потребителски натиск), ама ще ми е голяма утеха да знам, че ако всичко умре изведнъж ще има с кого да споделям мезето ... пардон - вината. :D
User avatar
genius
Posts: 698
Joined: 09 Feb 2008, 13:07
Location: София
Contact:

Re: магазин Канибал в Гърция

Post by genius »

Друго имах предвид, ама дай да не оттегчаваме останалите :)
Поради граматически неуредици, мнението на потребителя не може да бъде показано.
petkan
Администратор
Posts: 353
Joined: 05 Dec 2007, 18:56

Re: магазин Канибал в Гърция

Post by petkan »

идеално, дай да ги отегчим довечера ;)
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: магазин Канибал в Гърция

Post by manev »

оххх Петкане, откъде го извади това вродено чувство за вина :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
бачи CoolЮ
Винаги съм споделял пред другарчетата, че за да се движи нещо като това което правим трябва да се дава шанс и място за промени и свежи мозъци. Още миналият път като се изпокарахме покрай желанието ни за смяна и на сайта и на форума, много малко хора разбраха че не осъждам нито модераторите нито хората които подържат текущите. Просто си правя сметка за какво са създадени и дали постигат целта си. Лично сме свидетели как сайта и форума качиха 4-5 човека в каяк тая година, или поне толкова се афишираха. Общо взето в момента в който изтрихме голямото "АЗ" от организацията и нещата се отпушиха. Всичко това е статистика но ефекта е налице ;)
За това казвам и напролет разни задници като мене и петкан да се изнесат от тия отговорности. Не защото не ставаме, а защото просто се натрупва този специфичен мързел и незаинтересованост към маловажните неща за нас, които обаче за други са важни.
Ако някой дойде на 1 Ноември на Карлуково може нагледно да види какво се получава когато загърбиш дребните неща и секнеш желанието на тези след тебе ;)
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
Locked