Греблата на Prijon - заговор или партида?

Moderators: graf_bezuhoff, vandobrev

User avatar
anastas_peykov
Posts: 386
Joined: 25 May 2009, 18:02
Location: Варна
Contact:

Греблата на Prijon - заговор или партида?

Post by anastas_peykov »

Един приятел кара с прийонско гребло RIM Ardeche купено от Ескарда. Направи ми впечатление че то е с фабрично поставени гумени маншони. Защо на Ники Христов същите гребла са без маншони и трябва да ги купуваме отделно по 20 кинта бройката ????
User avatar
graf_bezuhoff
Posts: 1091
Joined: 22 Apr 2008, 13:40
Location: София

Re: гребла

Post by graf_bezuhoff »

А разликата в цената гледал ли си я? Или поне на времето беше чувствителна.
User avatar
anastas_peykov
Posts: 386
Joined: 25 May 2009, 18:02
Location: Варна
Contact:

Re: гребла

Post by anastas_peykov »

Ми то като купиш две гуми по 20 лева става същите пари. Не мога да си обясня как едни и същи гребла на един и същ производител са със и без гумени маншони все едно това е някаква супер екстра. Тука хората си правят майтап че режели умишлено гумите за да могат да си продават маншоните :)
User avatar
POLINA
Posts: 154
Joined: 06 Dec 2007, 14:48
Location: София,Козлодуй, Стара Загора
Contact:

Re: гребла

Post by POLINA »

Най вероятно чичо Ники е съставил подлия бизнес план да забогатее от вашите маншони :twisted: Вече го виждам как нощтно време реже фабричните маншони от греблата и си тананика '' оп 20 лева хахаха оп 20 лв.хахахаха :rolling: "
Когато нищо не е сигурно, всичко е възможно!
User avatar
vandobrev
Posts: 889
Joined: 12 Dec 2007, 19:21
Location: София
Contact:

Re: гребла

Post by vandobrev »

Поли :bowblue:
пирон-дюбел
Отбрана Ямболска Каратека(ОЯК)
http://www.vandobrev.com" onclick="window.open(this.href);return false;
стоян
Posts: 41
Joined: 29 Jan 2009, 15:45
Location: Варна

Re: гребла

Post by стоян »

Към Анастас: пазарната икономика ми е не дотам позната материя, но зная че едно нещо струва толкова колкото са готови да платят за него. Това колко струват греблата в Ескадра незная и не ме интересува, НО маншоните които се виждат са различни (поне на цвят), и мисля че са поставени предварително без опция за сваляне. Аз не съм чувал досега някой да се шегува с това че лицето Х купува, сваля и продава. Моите съм ги взел от Ники Христов, и се слагат допълнително - няма как да са били оригинално там, и да се срежат......
Не е супер екстра гумичката в края на вала, особено ако си с шприцка, но пази достатъчно от студени неприятни капки ако си без.
Към Полина: ти би трябвало да си виждала и двата типа маншони и да знаеш че това с подлия бизнес няма как да стане, та да лягаш по гръб от смях.

ПС. Що си създавате емоции, а не ходите да гребете? :drinkingbuddies:
rimohit
Posts: 324
Joined: 11 Jul 2008, 16:39
Location: Бургас-Стара Загора-в каяка

Re: гребла

Post by rimohit »

:rolling: Много е забавно.... :lol:
почетен член "вся остальная непиювшая сволочь..." :D
User avatar
POLINA
Posts: 154
Joined: 06 Dec 2007, 14:48
Location: София,Козлодуй, Стара Загора
Contact:

Re: гребла

Post by POLINA »

към Стоян: обръщай се към мен само ако си разбрал чувството ми за хумор в противен случай е безмислено. Със или без маншони за мен никога не е имало кой-знае каква разлика. ( кои знае може би греба много странно та не се обливам с вода на туризъм а за бърза вода мисля че те въобще не са предназначени)
Когато нищо не е сигурно, всичко е възможно!
User avatar
anastas_peykov
Posts: 386
Joined: 25 May 2009, 18:02
Location: Варна
Contact:

Re: гребла

Post by anastas_peykov »

Не сте май разбрали. Никой не е казал че някой реже нещо си и препродава ордязаното. Тия гребла дето се продават в Ескардата за разлика от тези на Ники Христов са с фабрично поставени маншони, струващи сигурно жълти стотинки и те не се махат както е на повечето гребла които съм виждал. Тия маншони които продава Ники Христов отделно са други , хващат се с болче или нещо от сорта и струват 20 лева бройката и явно са универсални защото стават да се слагат и махат на всяко гребло.

Странното в цялата тая работа е, че греблата Ardeche показани на официалния сайт на прийон http://prijon.com/produkte/paddel/wande ... deche.html са окомплектовани с фабрични маншони.
User avatar
milenishte
Posts: 142
Joined: 08 Dec 2007, 23:19
Location: София
Contact:

Re: гребла

Post by milenishte »

Абе не знам кога последно си купувал гребло от Ники, но преди малко гледах точно такова гребло с фабрични маншони в магазина му.
Най-вероятно просто Прийон са почнали да ги правят така след като ти последно си гледал какво има Ники.
Locked