Обувки

Moderators: graf_bezuhoff, vandobrev

Locked
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Обувки

Post by manev »

Признавам че не дадох много от себе си в търсенето, но аз съм перфектния потребител.Влизам, поглеждам, посочвам пръст и казвам.. "мое е" и то без да питам за цена и качество. Ако до третата минута не са ми ги "дали" си тръгвам.
...И те така
Получих щение да се барна в обувки за зимата. Критерия е да са по близко да градските и да си управлявам МПС-то с тях, защото в действителност това ми се случва. Но да мога като сляза от колата и прибягам до дерето да видя дали реката тече, да не се мокря и да не ги амортизирам по клонаците и камъните. Както и за подобни тежки преходи да изляза от хижата за да взема бирата от колата зимата.
Затрупан съм с марки и технологии. Едните които гледах днес си спомних че Ясен ревна че са протекли на втория ден, а марката е от известните.
Моля ви споделете мнение кое е реалното нещо, което си заслужава човек да вземе.
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
User avatar
vandobrev
Posts: 889
Joined: 12 Dec 2007, 19:21
Location: София
Contact:

Re: Обувки

Post by vandobrev »

Аз лично съм много доволен от марката СОЛОМОН.Нося и летните им модели и зимните.Последния зимен модел който си купих го нося вече три години,вода не пускат и ги използвам точно по твоята схема.Единственото което НЕ харесвам и НЕ ти го препоръчвам е конусовидна подметка(някой от моделите са със такава).Представи си че основата на подметката където е контакта със земята е по широка от мястото където преминава към петата.Според мен по този начин си по нестабилен стъпвайки и това е особенно неподходящо за висока зимна обувка.Другото което не ми харесва ,но си е лигавня според мен че връзкие ми са малко по твърди и се развързват от време на време.За сметка на това местата където се закрепват връзките са с кукички(подобно на обувките за борд) и дори да се развържат не се разхлабват от краката ти.Иначе ако цената те интересува е може би около 150-180 лева.Друго което не ти препоръчвам е да са от ГОРТЕКС материя.Ако ги носиш повече от две три години мембраната спира да работи и краката ти не могат да се проветряват,мокрят се от потта повече от колкото от снега.Айде и успех :D
пирон-дюбел
Отбрана Ямболска Каратека(ОЯК)
http://www.vandobrev.com" onclick="window.open(this.href);return false;
man.1977
Posts: 2
Joined: 16 Jun 2008, 13:01
Location: София

Re: Обувки

Post by man.1977 »

чичо Манчо миналата зима Шоко ме води в един магазин на кошарите, от където си купих ASOLO. носих ги цяла зима и съм супер доволен. Мисля че бяха около 200лева
НИЩО НЕ Е СЛУЧАЙНО, ВСИЧКО Е ВЪЗМОЖНО!!!
User avatar
kayaso
Posts: 650
Joined: 05 Dec 2007, 14:23
Contact:

Re: Обувки

Post by kayaso »

Има много марки, модели и т.н.
Според мен за начина, по който ще ги ползваш не е е толкова важно коя марка ще вземеш, защото едва ли ще ги вкараш условия близки до ръба на възможностите им. Най-добре пробвай всякакви /ако имаш време за това/, за да намериш такива, които са удобни на твоята форма на краката.
User avatar
Demo
Posts: 263
Joined: 05 Dec 2007, 18:33
Location: Sofia, Bulgaria
Contact:

Re: Обувки

Post by Demo »

bulldozer... много яки :mrgreen:
Душата търси романтика, задникът - приключение...
Locked