Чепинска

Moderators: graf_bezuhoff, vandobrev

User avatar
Боби
Posts: 42
Joined: 06 Dec 2007, 17:24

Re: Чепинска

Post by Боби »

прилича да не се е ъплоаднал целия файл
User avatar
kayaso
Posts: 650
Joined: 05 Dec 2007, 14:23
Contact:

Re: Чепинска

Post by kayaso »

възможно е! вчера Демо се опита да ми го прати по скайп и не стана. Инернета постоянно прекъсваше. Забелязагх че тфайла тежи над 400 мега. За това го помолих да го качи някъде, от където аз го свалих и после го качвах на сървъра на ККХ. При мен е пристигнали само 99 мегабайта...явно се е "скъсал"
User avatar
Demo
Posts: 263
Joined: 05 Dec 2007, 18:33
Location: Sofia, Bulgaria
Contact:

Re: Чепинска

Post by Demo »

Ами май наистина не се е... При мен си е ок, както и у дома :( Нета вчера беше отвратителен, а както знаете от работата си не мога да качвам нищо и никъде. Дайте, моля, някакъв адрес, където да мога да го кача.
Душата търси романтика, задникът - приключение...
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: Чепинска

Post by manev »

аз го изтеглих без проблем. 410 мв. е наистина. Гледам го с ВЛС плеара, на него нищо не мож му се опъне ;)
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
User avatar
kayaso
Posts: 650
Joined: 05 Dec 2007, 14:23
Contact:

Re: Чепинска

Post by kayaso »

да,беше се "разЧепил" ! ето сега теглете:
:arrow: http://www.whitewater-bg.org/movies/4epinska.avi
petkan
Администратор
Posts: 353
Joined: 05 Dec 2007, 18:56

Re: Чепинска

Post by petkan »

http://whitewater-bg.org/download/2008- ... pinska.avi

това е една 3 пъти по-малка версия на същия филм, ако някой има проблеми с големи файлове може да пробва този.
User avatar
mitq
Posts: 211
Joined: 06 Dec 2007, 20:11
Location: Рударци
Contact:

Re: Чепинска

Post by mitq »

направили сте си кефа май
Човек може да влезе в ада яхнал собствения си език
User avatar
Lubo
Posts: 117
Joined: 07 Dec 2007, 21:10
Location: София - България

Re: Чепинска

Post by Lubo »

Абе че беше кеф беше :mrgreen: Особено горната част ебаси и яката Река :mrgreen:И не мисля че имам сметки да уреждам с нея неможа да ме измъкне от кораба нито веднъж е метнах 2-3 ескимоски за двата дена е след едното бех с лека цепка на челото ма това си е в реда на нормалното за новобранец като мен все пак :D
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: Чепинска

Post by manev »

Вчера 17.04 пак отидохме на Чепинска.Бяхме Аз, Филип и Боби. По първоначлно трябваше да бъдем доста повече народ, но след една камара причини останахме само тримата. С голям скептицизъм по отношение на наличието на вода подходих в дефилето, но когато се надвесих от моста, Латата изненада приятно окото ми. Водата беше с 10-15 см. повече от неделя и това ни накара бързо да се размърдаме. Взимайки в предвид последните карания този път решихме да си спестим онова безумно гребане в началото и в края на трасето. Както знаем Горното трасе отнема около 4-4,5 часа. 1/3 от времето отива в подхождане към трасето и след това да излезеш до колите. ВЕЦ-а който строят там има черен път който върви покрай реката. На едно място има складирани тръби за него. Това се намира точно на финала и ти спестява цялата депресия по гребането към офицялния изход. Горе подкарахме колите по левия бряг и спестихме около 30-40 мин. гребане. С това цялото каране отиде към 3 часа, като се има в предвид че на големите прагове и бързеи спирахме да снимаме с камерата и даже на някои се връщахме за второ спускане поради "некачествено" преминаване :) Водата беше добра, карането също.
Що се отнася до Вец-а. Изпълнява го няква немска фирма която даже имала наглоста да пита при проектирането дали по тази река се практикува рафтинг или каяк, за да вземат в предвид изграждането на съоражението и оттичането на стената. Стената ще е висока 12 метра, което не мисля че ще е голяма трагедия. Филип говореше с тях и се надявам да им е обяснил добре какъв е начина да не ги Кълнем след това ;)
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
User avatar
Боби
Posts: 42
Joined: 06 Dec 2007, 17:24

Re: Чепинска

Post by Боби »

Ето и малко снимков материал от вчера. :D

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

всички снимки : http://picasaweb.google.bg/BDachkov/tYqwZB
Locked