Чепинска

Moderators: graf_bezuhoff, vandobrev

petkan
Администратор
Posts: 353
Joined: 05 Dec 2007, 18:56

Чепинска

Post by petkan »

Реката тече според Манчо. Латата до Варварските минерални бани показва 60 см, което би следвало да е достатъчно. Накратко - утре се запиляваме в тази посока.
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: Чепинска

Post by manev »

ммТака ..
Реката си тече. Мярката 60 я видях на моста преди ханчето с/у първата къща. Никаде не сме драли, бутали и такива извращения. Забелязваха се във водата парченца листа и такива подобни които говореха че е на добро ниво. Всички бързеи са си чисти с изключение на 1 който е на едно трасе което е в дясно от пътя и е тясно. Познава се лесно защото там има два специфични участъка които забиват в скалата, а отгоре има изградени бетонни подпори за тунела на теснолинейката. Проблемен е първия защото под него на 4-5 метра от пада му има дърво под водата. Отгоре се вижда само един стърчащ клон. Ако се мине в крайно дясно и се спре в обратното течение, дървото се преодолява без проблем с един лек траверс и малко въображение. Друго което забелязахме е че има на две места изградени диги по!! течението на реката. Нещо като изкуствени канали създадени да отведът реката по дълече от пътя. Чисти са и не са проблемни. Иначе рекицата си е същата и си е запазила характера макар и да си личи че е отнесла няколко потопа защото почти нямаше боклуци и останки от дървета по брега и.
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: Чепинска

Post by manev »

и те така...
1 счупено гребло, 1 издънена лодка и 1 сцепено чело :D
Сутринта се замислих че това май вече на никой не прави впечатление :D цял ден емоции, викане, крещене ... и се пита за още. Чепинска си е Чепинска. Стръмна, тясна, технична и скрита от погледите на онези създания които са способни да изхарчат стотици левове за да накиснат задника си в някоя Велинградска баня. Образно казано дори и не предполагат какво им се случва под задниците.
Коментара на един дядка в Село Драгиново:
..Тия момчета къде са трагнали ?
..ами по реката да карат лодки
..Ама как ще карат надолу като там е стръмно и тясно
.. спокойно те могат
.. да ама там има скали и прагове
.. спокойно ще се оправят
.. Абе не става тука за лодка. Да идат на Струма, там може да се кара... даваха го по телевизията :D

Рекицата задоволи приключенските ми страсти. Както и това че си имах стари сметки за уреждане с първия дълъг бързей, който преди две години реши че не съм достоен да мина през него безпрепятствено.
Дотук с литЕратурата... останалото Петко да допише ..че мене ми писна :D

П.С.
бай Вълчо. Сглобявай филма, че очите ме сърбят
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
User avatar
Demo
Posts: 263
Joined: 05 Dec 2007, 18:33
Location: Sofia, Bulgaria
Contact:

Re: Чепинска

Post by Demo »

Ей сега. Филмът е почти готов и ще го пратя на Яско да го качи... Търпение му е майката. Живот и здраве, ще оплакнете окото тази вечер :)
Душата търси романтика, задникът - приключение...
User avatar
vandobrev
Posts: 889
Joined: 12 Dec 2007, 19:21
Location: София
Contact:

Re: Чепинска

Post by vandobrev »

Чичо Манчо си закри сметката на Чепинска,и аз тутакси открих нова!Още бая сметки има за уреждане.Следващия път ще се надцакваме с реката(аз и Любака) :D
пирон-дюбел
Отбрана Ямболска Каратека(ОЯК)
http://www.vandobrev.com" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: Чепинска

Post by manev »

Идиотското е Ванка че двата случая са едно към едно еднакви. Същия бързей, същия валяк, същия сценарий. Даже и лодката ти тръгна в същата посока :) Даже Петкан стърчеше на същия камък със същото въже :D За кво мислиш се опитах да си извадя ръцете в името на тва да ти хвана лодката, просто същата пръчка я изядох и аз. Като се сетя и смешно ми става как се бехме навързали ръка за ръка и лодка за лодка 3-ма души :D
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
User avatar
kayaso
Posts: 650
Joined: 05 Dec 2007, 14:23
Contact:

Re: Чепинска

Post by kayaso »

User avatar
vandobrev
Posts: 889
Joined: 12 Dec 2007, 19:21
Location: София
Contact:

Re: Чепинска

Post by vandobrev »

Демо,кви кодеци използваш?Със всички налични плеъри го пусках-не ще стига до...."аааа това е машина за мес...." и спира.Дайте някаква идея,или друга версия.
пирон-дюбел
Отбрана Ямболска Каратека(ОЯК)
http://www.vandobrev.com" onclick="window.open(this.href);return false;
dan4o
Posts: 43
Joined: 06 Dec 2007, 10:41

Re: Чепинска

Post by dan4o »

И при мен така :(
Svetlio
Posts: 194
Joined: 05 Dec 2007, 21:07

Re: Чепинска

Post by Svetlio »

И при мен и при мен.....
Locked