Транспорт за ТИД Германия и Австрия

Moderators: graf_bezuhoff, vandobrev

User avatar
Chachi
Posts: 58
Joined: 09 Dec 2007, 16:38
Location: София

Транспорт за ТИД Германия и Австрия

Post by Chachi »

Здравейте,

имаме организиран транспорт за ТИД 2013 Германия и половината от Австрийската част. Тръгването от София е на 21ви юни, тръгването обратно е на 3ти юли. Багажът ни се пренася между лагерите от буса.

Цената е 300лв на човек, като включва транспорт от София до Германия и обратно, и транспорт на багажа между лагерите.

Крайно потвърждение за участие ще очаквам до края на месец март.

Можете да се свържете с мен на 0878889092 за повече информация.

поздрави
Чачи
User avatar
sto100jan
Posts: 337
Joined: 10 Dec 2007, 15:59

Re: Транспорт за ТИД Германия и Австрия

Post by sto100jan »

Значи , мота ми се в главата една много сложна схема да си пошляпаме заедно лятоска ,ама кат'са избистри малко ще постна тука , и ще се чуем по телефона :geek: Иначе- евала за инициативата !
User avatar
Chachi
Posts: 58
Joined: 09 Dec 2007, 16:38
Location: София

Re: Транспорт за ТИД Германия и Австрия

Post by Chachi »

Ей ще се радвам много да погребем, Стоянчо;)

Относно датите нанасяме лека корекция, тръгване на 20ти юни (четвъртък) вечерта, и тръгването обратно е на 4ти юли.

поздрави
User avatar
sto100jan
Posts: 337
Joined: 10 Dec 2007, 15:59

Re: Транспорт за ТИД Германия и Австрия

Post by sto100jan »

Уважаеми другари,
Що не вземете да постнете тука тези дето ще идват? Да се знаем предварително, дет'са вика :-) да се подготвим психически :mrgreen:
cmamyc
Posts: 27
Joined: 28 Feb 2012, 09:27
Location: Видин
Contact:

Re: Транспорт за ТИД Германия и Австрия

Post by cmamyc »

От Видин сме 3-ма човека - аз, жена ми и един приятел. Така или иначе, не се знаем предварително (не ние 3-мата) освен май само с Чачи :)
User avatar
sailing
Posts: 126
Joined: 05 Dec 2007, 17:58
Location: Stara Zagora

Re: Транспорт за ТИД Германия и Австрия

Post by sailing »

за сега сме 15 човека :) . Стояне ти ще идваш ли?
User avatar
sto100jan
Posts: 337
Joined: 10 Dec 2007, 15:59

Re: Транспорт за ТИД Германия и Австрия

Post by sto100jan »

Ще идвам , да 8-) С едно приятелче от тука , бодър викинг на 25 години, дано да има някой от неговата възрастова група, че там предимно пенсионери се мотат :mrgreen:
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: Транспорт за ТИД Германия и Австрия

Post by manev »

sto100jan wrote:Ще идвам , да 8-) С едно приятелче от тука , бодър викинг на 25 години, дано да има някой от неговата възрастова група, че там предимно пенсионери се мотат :mrgreen:
Стоянчо като съм ги виждал тия "младежи"там и ти си от мънеките сополивковци.... официално те назначавам за пубертета на ТИД-а :D
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
User avatar
minimiro
Posts: 798
Joined: 30 Jan 2009, 01:10
Location: Варна
Contact:

Re: Транспорт за ТИД Германия и Австрия

Post by minimiro »

Зе ми го от клавиатур'та дева, тамън щех пиша крийте си пиеньето, че тва "хлапе" да не ва пресуши... :lol:
User avatar
sto100jan
Posts: 337
Joined: 10 Dec 2007, 15:59

Re: Транспорт за ТИД Германия и Австрия

Post by sto100jan »

Ейй ,на човек да не му излезе име, че държи на пиене, значи... Са, кво да ви правя като си плакнете бъбреците с тия бири като некои скандинавци, и такива левенти като некои от нас требва да ви отсрамват с твърдите напитки 8-) Вий елате на ТИД-а , пък купона като затече и възрастта няма да има значение, само размера :mrgreen: на корема :mrgreen:
Може и като комунягите през 91-ва да взема да викам ,,Много сме , млади сме !" :mrgreen:
Locked