ДРИНСКА РЕГАТА 2013 27.04-05.05

Moderators: graf_bezuhoff, vandobrev

bobby
Posts: 3
Joined: 01 Dec 2012, 14:11
Location: София
Contact:

Re: ДРИНСКА РЕГАТА 2013 27.04-05.05

Post by bobby »

Само споделям инфо, за което ме помолиха, който иска нека праща данни. Аз лично преди няма и месец минавах границата с няколко каяка и не съм имал проблеми.
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: ДРИНСКА РЕГАТА 2013 27.04-05.05

Post by manev »

аз го пиша общо взето и като апел към всички ...
Моля ви не им се обяснявайте и не им вадете никви хартийки на тия че тормозят хората по границите. Няма причина един каяк да е различен от нормалната спортна екипировка. Поне нашата шайка от безделници се е научила да не им обръща въобще внимание и да ги праща на ... като почнат.
... Друг е въпроса ако носите стока опакована в найлони и тн.
никви хартийки, документи и тн. ... питайте ги що ви спират да си харчите парите в техните държави вместо в Гърция примерно ;)
... как па тия по бедните дето разчитат на туризъм в Албания, Косово, Черна Гора и Босна веднъж не ни питаха ??? та чак и ни се радват и помагат с инфо като влизаме ...
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
User avatar
sailing
Posts: 126
Joined: 05 Dec 2007, 17:58
Location: Stara Zagora

Re: ДРИНСКА РЕГАТА 2013 27.04-05.05

Post by sailing »

Тези писма Деян ги дава всяка година и помагат пред полицаите и митничарите , особено на босненската митница там доста се заяждат. Kато прочете писмото и всичко е наред вече :D .Първите коли го отнасят следващите минават без проблем вече :)
kris
Posts: 62
Joined: 25 Jan 2011, 12:57
Location: sofia
Contact:

Re: ДРИНСКА РЕГАТА 2013 27.04-05.05

Post by kris »

Абе аз няколко пъти ходя по сръбско с лодки и само веднъж един от нашите ме пита имам ли някакъв документ издаден от министерството на търговията.Е казах му че такова отдавна няма и той се разкара.
Какво става с плевенската група.Ще се возиме ли заедно, че тая седмица ще пращам на Деян списъка.
бързи, бавни лодки..........цаката му е гребане
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: ДРИНСКА РЕГАТА 2013 27.04-05.05

Post by manev »

kris wrote:Абе аз няколко пъти ходя по сръбско с лодки и само веднъж един от нашите ме пита имам ли някакъв документ издаден от министерството на търговията.Е казах му че такова отдавна няма и той се разкара.
Какво става с плевенската група.Ще се возиме ли заедно, че тая седмица ще пращам на Деян списъка.
... да за тоя същия говоря ... и аз му казах че като почне някой като Свилен Нейков и тн. да ми плаща лодките и екскурзиите може да говорим за атакарнети и документи. Той си пита така ... всъщност това си е стар митничарски трик да ти зададат някой провокиращо стрясткащ въпрос ... "ако има нещо" да се притесниш дето се вика ...
... Иначе другия който кеси там е един дълъг който се оказа че е тренирал каяк дълги години и за тва подпитва ... не че му дреме за лодките ;)
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
sunbird
Posts: 4
Joined: 23 Mar 2011, 14:44
Location: Плевен

Re: ДРИНСКА РЕГАТА 2013 27.04-05.05

Post by sunbird »

kris wrote:Какво става с плевенската група.Ще се возиме ли заедно, че тая седмица ще пращам на Деян списъка.
Крис отпада плевенската група за съжаление. Весело на вас! :)
User avatar
sailing
Posts: 126
Joined: 05 Dec 2007, 17:58
Location: Stara Zagora

Re: ДРИНСКА РЕГАТА 2013 27.04-05.05

Post by sailing »

от Стара Загора и Козлодуй пътуваме на 26.04 - вечерта , който иска да пътува с нас - среща между 22-23 часа на Лукойла на изхода на София - https://maps.google.com/?ll=42.745342,2 ... 8,,0,11.07" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
graf_bezuhoff
Posts: 1091
Joined: 22 Apr 2008, 13:40
Location: София

Re: ДРИНСКА РЕГАТА 2013 27.04-05.05

Post by graf_bezuhoff »

Не се съмнявам, че сте изкарали супер.
Locked