Cьстезание по Струма

Moderators: graf_bezuhoff, vandobrev

User avatar
Chachi
Posts: 58
Joined: 09 Dec 2007, 16:38
Location: София

Cьстезание по Струма

Post by Chachi »

Борис ме помоли да пусна темата! Четвартак да се срешнат тези които искат дасе занимават сьс организацията доколкото разбрах!
User avatar
kayaso
Posts: 650
Joined: 05 Dec 2007, 14:23
Contact:

Re: Cьстезание по Струма

Post by kayaso »

гледкам че си го постнал в раздела по рафтинг. За рафтинг ли става дума или за каяк?
User avatar
sailing
Posts: 126
Joined: 05 Dec 2007, 17:58
Location: Stara Zagora

Re: Cьстезание по Струма

Post by sailing »

Да съзтезнаие , на 31.05 -01.06 ще има кръг от Евро купата по рафтинг в България на Струма :D
http://www.rkstan.cz/storage/1202242788 ... termin.xls
petkan
Администратор
Posts: 353
Joined: 05 Dec 2007, 18:56

Re: Cьстезание по Струма

Post by petkan »

Идеален момент за тези които не се интересуват от рафтинг да са някъде другаде. Ако има вода ...
User avatar
mitq
Posts: 211
Joined: 06 Dec 2007, 20:11
Location: Рударци
Contact:

Re: Cьстезание по Струма

Post by mitq »

ей ся ще проличи кой иска рафтинг и кой иска бизнес
аз лично много се радвам че се отдава възможност за популяризиране на състезателната част на рафтинга и съм готов да помагам с каквото мога
дано се съберем повече отбори и не само за това състезание
Човек може да влезе в ада яхнал собствения си език
User avatar
vandobrev
Posts: 889
Joined: 12 Dec 2007, 19:21
Location: София
Contact:

Re: Cьстезание по Струма

Post by vandobrev »

Според спортната емисия на БТВ словаците са на първо място и при мъжете и при жените.Нашия женски отбор е втори(не знам на Адвенчър или на Чачи) а мъжете са четвърти.Въпрос: защо премиера Станишев се разхожда около Струма по неопрен НО БЕЗ КАСКА? :roll:
пирон-дюбел
Отбрана Ямболска Каратека(ОЯК)
http://www.vandobrev.com" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: Cьстезание по Струма

Post by manev »

и двата тийма са на Х-Клуб и са на вторите места. Те всъщност прекаляваха с купите и медалите по едно време.
Иначе за състезанието.
Така или иначе изгорях в събота да бачкам до обяд, реших поне там да отида. Какво заварих. Цялото дефиле в Полиция , които следяха трафика и подканваха хората да намаляват. Ограничителните табели за скорост по цялото дефиле бяха сменени на 40 км./ч. По всички места където тълпата се събираше имаше контейнери за боклук, както и хим. тоалетни. Даже на изхода от тунела при каскадата видях знак за пешеходна пътека. Самото състезание беше цирк голям и доста атрактивно. Малко ми се стори в повече това че се провеждаше на каскадата. Доста от отборите дори и не предполагаха какво ги чакам там. А женския отбор дори отказа да тренира на въпросния бързей :D . Голямо давене падна и бая народ мина през валяка. Даже малко жал ми стана. В крайна сметка другите състезания за които съм чувал се провеждаха на доста по безопасно място. Това в крайна сметка си е решение на организаторите но на доста от участниците им се стъжни. Доколкото разбрах Сръбския женски отбор бая е седял долу и някои от тях са се били отписали...
Всъщност беше истинско състезание и аз лично резервиран предварително установих че съм на истинско състезание. Голям респект към организаторите. Едно е ясно. Никой от Нас и Рафтерите неможе да организира такова нещо. Просто беше доста подкрепено от голями спонсори и бяха хвърлени бая връзки и контакти. Но в крайна сметка от това печелим ние, спорта и жалката ни държавица.
Събитието събра и разни хора и личности, като митичния Пловдивски каякар и др. Направихме добро спускане. Макар да бях забравил топлата и лигава Струма колко е отвратителна, успяхме с Любчо и Пловдивчани да реализираме няколко "красиви" момента. От любо спортист не става вече, щото като чуе каяк и заебва всякъв спорт и ангажименти от рода на дебати по класирането и тн. :D Старозагорци както винаги неотразими в празниците държаха челни позиции. Даже и Валери от Казлодуй се появи. Абе хубаво е да има такива събития. Бях доста резервиран за това какво ще намеря там, но някакси "регионалния" почерк липсваше и беше забавно.
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
User avatar
vandobrev
Posts: 889
Joined: 12 Dec 2007, 19:21
Location: София
Contact:

Re: Cьстезание по Струма

Post by vandobrev »

Браво
пирон-дюбел
Отбрана Ямболска Каратека(ОЯК)
http://www.vandobrev.com" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
angelov
Posts: 37
Joined: 23 Apr 2008, 10:49
Location: ЕЛХОВО
Contact:

Re: Cьстезание по Струма

Post by angelov »

Аз лично бях изненадан положително :shock: .За всичко беше помислено евала на организаторите .Като се има предвид къде бяха избрали трасето на слалома всичко мина по вода (с малки инциденти разбирасе :D питаите сърбите) но затова пък беше мого готино да се кара там .Всички останаха много доволни и с много запомнящи се моменти и емоци.Чужденците казаха че пак ще доидат много им харесало.Поздрави на Х клуб за доброто им класиране другиа път да са още по добри.
нашият отбор
нашият отбор
Last edited by angelov on 03 Jun 2008, 11:19, edited 2 times in total.
не се знае знаели се пък и да се знае не сигорно
User avatar
sailing
Posts: 126
Joined: 05 Dec 2007, 17:58
Location: Stara Zagora

Re: Cьстезание по Струма

Post by sailing »

И според мен организацията беше много добра , и както Манчу каза и аз невярвам някои да направи такава организация от рафтарите ( за това се искат вразки :D ). За трасето на каскадата и ние подходихме скептично , но Борис ме опроверга стана много добре :) . На всички им хареса имаше шоу :D и са доволни. Според част от съдите с който разговарях казаха , че тук ще е следващото европеско първенство :D :D .Честито на колегите от от Х - клуб :D :D , поздравление за представянето на Адвенчар нет и Бобрите :D
Locked