Състезания?

Moderators: graf_bezuhoff, vandobrev

User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: Състезания?

Post by manev »

абе ейййй
бах ви у мрънкялниците ... що щете незнам.
Яска ти докато вдигаш барикади да ти напомня че имаш пълни права да качваш каквото си поискаш, пък не си качил нищо до сега. Отделно че ти предложих пълна помощ относно работата със сайта, ама ми каза... сега не мога...после ..
Ако си мислите че има софтуер дето пише сам статии и качва снимки, вземете ми кажете кой е, с бай Кольо да го налазиме. Инициативата със това което имаме сега беше че за всяко нещо трябва да занимаваш определен човек да го направи и да му отнемеш личното време.
Сега може просто да напишеш един текст, събереш едни снимки и да ги качиш. Ако не се справиш, намираш мене или Кольо и до две минути ти е решен проблема. За справка питайте Графа или Вандобрев, които не ги мързи да предоставят материали.
И оставете хората намира да си качват каквото искат тук. Кво ви пречат 5 снимки неразбрах, кво ви пречи музиката пак не разбрах а пък за колелата дето всички ги въртиме да не говорим.
Щом е решило момичето тук да ги сложи да ги слага и не е направило нищо лошо...
...едвам го скалъпихме тоя форум с триста зора убедихме хората че няма да ги набием ако пишат в него ...вие почнахте да ги гоните.
С тая политика ще си стърчите пак сами по камъните на Струма
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
User avatar
milenishte
Posts: 142
Joined: 08 Dec 2007, 23:19
Location: София
Contact:

Re: Състезания?

Post by milenishte »

А така, чичо Панчо!

:lol:
rimohit
Posts: 324
Joined: 11 Jul 2008, 16:39
Location: Бургас-Стара Загора-в каяка

Re: Състезания?

Post by rimohit »

..мен ма биха...
почетен член "вся остальная непиювшая сволочь..." :D
Svetlio
Posts: 194
Joined: 05 Dec 2007, 21:07

Re: Състезания?

Post by Svetlio »

Истината е че няма вода в реките.
За колела е вече хладно а сняг още няма.
petkan
Администратор
Posts: 353
Joined: 05 Dec 2007, 18:56

Re: Състезания?

Post by petkan »

Както каза Манчо, вместо да мрънкате вземете почетете малко и/или питайте ако не знаете как да ползвате сайта.

Моме, регистрираш се в сайта, не във форума, и качваш каквото си искаш без да се занимаваш с глупости като ftp. Ако имаш затруднение - питаш. Доколкото знам ограничения за пространството няма, а регистрацията е свободна. Жени...

Тихомире, пак ще те бием ако трябва. ;)

Кольо, Манчо - дали да не се публикува във форума една статия с инструкции за работа със сайта? Или да я сложим в сайта, а тук да има само линк? Ако не друго поне оправданията ще намалеят или поне няма да имат тежест.
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: Състезания?

Post by manev »

няма смисъл ...то който иска ще каже. Проблемите са в Админменюто а не в това което излиза като сайт.
Отделно от това концепцията за новия е готова и с Кольо правим последни опити дали ще ни издъжи на простотията, прехвърляме някои статии и все такива щуротии ...
Търсят се опитни зайчета да се тества...
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
Locked