Състезания?

Moderators: graf_bezuhoff, vandobrev

User avatar
DragonFly
Posts: 33
Joined: 05 Jun 2008, 12:50
Location: София
Contact:

Re: Състезания?

Post by DragonFly »

Oхх, дано да успея! Но искам да участвам в утре вечершната идея!
Sometimes I feel like there's got to be more
User avatar
sto100jan
Posts: 337
Joined: 10 Dec 2007, 15:59

Re: Състезания?

Post by sto100jan »

Дохождам , дохождам ... :mrgreen: Ама , освен пиенето , какво ще се прави ?
User avatar
DragonFly
Posts: 33
Joined: 05 Jun 2008, 12:50
Location: София
Contact:

Re: Състезания?

Post by DragonFly »

Aре вземете ме с вааааааааааааааааааас :roll:
Sometimes I feel like there's got to be more
User avatar
sto100jan
Posts: 337
Joined: 10 Dec 2007, 15:59

Re: Състезания?

Post by sto100jan »

Ами ,ако дойдеш до Благоевград - нема проблеми :) По-удобно ще ти е с някой от софийската група ....
User avatar
DragonFly
Posts: 33
Joined: 05 Jun 2008, 12:50
Location: София
Contact:

Re: Състезания?

Post by DragonFly »

Чакам да ми се обадят и за всеки случай си взех билет до Кресна, ако никой не ме вземе. Със фото техника съм и не ми се пътуваше с автобус затова. Всичкото багаж ми е готово и е при мен в офиса. Ба си лудия ден днес :shock:
Sometimes I feel like there's got to be more
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: Състезания?

Post by manev »

Мина добре и организирано.
Всъщност когато има хора в реката и събития винаги е хубаво. Искрено се надявам с нашия събор през септември да сме повели хорото и да сме дали тон за песен за бъдещи прояви. На Кресна вече не се говори дали ни трявба Слаломно трасе, а как да го запазим и усъвършенстваме. АдвенчърНет си позволиха лукса да направят първата крачка и за Рафтинга и се надявам хората които бяха против тяхната идея, вместо да ги плюят и съботират, да вземат да им покажат как се прави състезание ;). В тяхна частност си реализираха идеята и я изпълниха с всичкия си ресурс. Остава времето да покаже дали ще се развие идеята.
Българско Каяк Общество подкрепи инициативата със спасителен екип, съдийстване и времеизмерването което Никола Тръпчев ( на галено Коки Таймера) успя да реализира с прословутата си точност. От там насетне топката е в следващия инициатор, ние се надяваме да създадем условия за провеждане на всякакви надправари.
Понеже реших и аз да си замеря времето по трасето се оказа че съм с около 30 секунди по-добро време от чичо Светльовото на Събора. От тук насетне се реши когато започнем демонтирането на трасето Ноември месец, то да бъде съпроводено от леко организирана надпревара тип "Галактически Каяк". Обещал съм му че ще дам три пъти по-добро време от него и то с родео лодка с бордюр в нея.
Заявки за участие се приемат в "Касата" (с бира) на холдига ..
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
User avatar
genius
Posts: 698
Joined: 09 Feb 2008, 13:07
Location: София
Contact:

Re: Състезания?

Post by genius »

Прав е чичо Минчо, само дето времето на Светльо не е измервано с официално сертифицирана от ходлинга апаратура. Така че на death-match-а ще видим :P

Иначе по молба на организаторите публикувах резултатите на нашия сайт. Надявам се че е ОК, защото все пак сме за популяризирането на водните спортове в бързи води изобщо, а и поехме част от организацията и отговорността.
Поради граматически неуредици, мнението на потребителя не може да бъде показано.
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: Състезания?

Post by manev »

ааааа без такива ...
и с пясъчен часовник да е мерено 28 секунди е голяма разлика. Искам и радар да има тогава и органи на КАТ и гражданска авиация
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
User avatar
genius
Posts: 698
Joined: 09 Feb 2008, 13:07
Location: София
Contact:

Re: Състезания?

Post by genius »

Е то кога е било без органи на КАТ и гражданската авиация :)

Но да се върнем на времената....

Спринт:
Мончо - 46.558
Най-бърз рафт - 53.511
Най-бърз К1 - 60.15 ( от съсзтезанието на БКО )
Най-бърз К2 - 60.77 ( от състезанието на БКО )

Слалом:
Мънчо - 79.962 без наказателни
Най-бърз рафт - 121.58 с 15 наказателни секудни

Интересно би било и downriver сравнение, ама следващия път :)
Времената от спринта са сравними, защото старт и финал бяха на еднакви места и на двете състезания. Но за слалома не може да правим сравнение, заради промените в трасето
Поради граматически неуредици, мнението на потребителя не може да бъде показано.
User avatar
DragonFly
Posts: 33
Joined: 05 Jun 2008, 12:50
Location: София
Contact:

Re: Състезания?

Post by DragonFly »

Очаквам включване на лични съобщения от вас, за да мога да кача снимки от събитието на ftp-то, както си говорихме. Username и pass, чакам и пускам материала ;)
Sometimes I feel like there's got to be more
Locked