Nelo- България

Moderators: graf_bezuhoff, vandobrev

Locked
Martin
Posts: 1
Joined: 06 Jul 2009, 14:01
Location: Австралия

Nelo- България

Post by Martin »

Здравейте и от мене.
Представител съм за България на най-известната фабрика за произвоство на спортни каяци - Nelo. В общи линии - мерцедеса на спортните каяци и канута. Както всяка фабрика за такива, имат и хубав асортимент тот уристически каяци. Състезателните каяци навлизат доста успешно в България. Сега ми се иска да подпомогна ако мога и хора, които не се занимават професионално с този красив спорт. Досега не съм предлагал и продавал туристически каяци, затова всички цени ще са преференциални - цени на производител. Един ден, когато пазара се понапълни с тази марка лодки, ще му търсиме финансовата изгода.
Трудното е, че трябва да се поръчват от фабриката, необходимо е производствено време, транспорт от Португалия, който струва пари. Възможна е комбинация на няколко лодки, което ще намали транспортните разходи на бр, но ще увеличи времето на получаване (до като се съберат повече поръчки). Моля, погледнете следния сайт: http://bulgaria.nelo.eu/bg/" onclick="window.open(this.href);return false; . Там има и кантакт с мене по и-мейл.
Успех
User avatar
MILS
Posts: 418
Joined: 05 Dec 2007, 23:16

Re: Nelo- България

Post by MILS »

Ха- архивите са живи:)))
Марто , освен туристически лодки, гледам че таз фирма правела и слаломни лодки по новите стандарти .Де да видим вазраждащото се каяк -слалом движение в БГ дали няма да се заитересува.
Желая ти успех и в търговското ти начинание.
Locked