Маistor Kлас VS Кунг Fu karate стайЛ

Moderators: graf_bezuhoff, vandobrev

User avatar
vandobrev
Posts: 889
Joined: 12 Dec 2007, 19:21
Location: София
Contact:

Re: Маistor Kлас VS Кунг Fu karate стайЛ

Post by vandobrev »

Тука си поркаме биричка с чичо ти(не Манчо) а с чичо ти E.J.

Image

После еди лек пърформанс за Деймиън и неговите приятели келешчетата

Image

Image

Image

Image

Image

Клипчетат как Демо почти прави луп пред смаяния поглед на чичо E.J.-после
пирон-дюбел
Отбрана Ямболска Каратека(ОЯК)
http://www.vandobrev.com" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
kayaso
Posts: 650
Joined: 05 Dec 2007, 14:23
Contact:

Re: Маistor Kлас VS Кунг Fu karate стайЛ

Post by kayaso »

добре де, обяснете накрая какъв е тоя "карате стайл"?
petkan
Администратор
Posts: 353
Joined: 05 Dec 2007, 18:56

Re: Маistor Kлас VS Кунг Fu karate стайЛ

Post by petkan »

Корените на този "карате стил" се намират в дълбините на ККХ и може да се характеризира с фразата "три пъти го режа и все късо идва". Има се в предвид - скачай в нещата пък после ще видим. За съжаление не ми е възможно да опиша глупостите, които свършихме за две седмици, а и без това довечера ще има подробно експозе. Както се казва: "stay tuned". :D
User avatar
kayaso
Posts: 650
Joined: 05 Dec 2007, 14:23
Contact:

Re: Маistor Kлас VS Кунг Fu karate стайЛ

Post by kayaso »

та по темата... ясно е че "спорта", като спорт е ограничен в развитието си! Точно това искаш да ти обясня, Манев. Това е валидно за всички спортове. Но по твоята логика, след като едно нещо е лимитирано в развитието си, значи ли, че ще умре? Не значи... практиката го показва. И това е така, защото винаги ще има хора, които се кефят на постиженията си и тези на другите. В човешката природа е заложен стремеж към развитие и добре че го има...
Друг е въпроса, кой, как възприема дейностите наречени "спорт". Аз като цяло не одобрявам спорта, особено в професионалната му форма. Не го одобрявам защото той /отдавна/ се е превърнал в бизнес и това го прецаква. А не това, че всеки спорт има лимит.
Конкретно за каяка - аз карам каяк за удоволствие, а постиженията, към които се стремя са моят стимул! Сигурен съм, че повечето каякари го правят за това. Без значение дали спускат или играят на вълната.
petkan
Администратор
Posts: 353
Joined: 05 Dec 2007, 18:56

Re: Маistor Kлас VS Кунг Fu karate стайЛ

Post by petkan »

Яска, върни газта малко. Манчо само ви запали фитила за да види как точно ще гръмнете. Има се предвид БГ родео школата.

Бате ви E.J. показа неща дето са направо извънземни, но за съжаление въпросната школа отсъстваше от събитието за да се наслади на представлението. Предимно за това става дума, не се впрягайте излишно. ;)
User avatar
kayaso
Posts: 650
Joined: 05 Dec 2007, 14:23
Contact:

Re: Маistor Kлас VS Кунг Fu karate стайЛ

Post by kayaso »

от самото начало разбрах,че Манев провокира, но тогава, защо да пишем?
И аз съжалявам , че не можах да дойда, но сега какво...да си оскубя косата ли, дето я нямам?! ;)
В стария форум обяснявах, че "не се впрягам", а и сега ви го напомням.
Не мога да разбера, искате ли да лафим по темата. или не искате?
Не може да твърдиш нещо, да предизвикаш спор и после да обърнеш гръб и да си тръгнеш. Като предизвикваш, карай до край!
В БГ няма родео школа.
User avatar
Demo
Posts: 263
Joined: 05 Dec 2007, 18:33
Location: Sofia, Bulgaria
Contact:

Re: Маistor Kлас VS Кунг Fu karate стайЛ

Post by Demo »

Поздрави на целия холдинг от EJ. Преди малко се чухме и го успокоих, че сме се прибрали живи и здрави и че субарото е вече тук. Поканих го на "вълната" под Специалитета след световното, на бани на Кресна и на ломско пиво на корем :D
Душата търси романтика, задникът - приключение...
User avatar
Lubo
Posts: 117
Joined: 07 Dec 2007, 21:10
Location: София - България

Re: Маistor Kлас VS Кунг Fu karate стайЛ

Post by Lubo »

Ако пак се чуеш с Чичото Ерик д му кажи че имаме още едно субаро та и една астра ще го повозиме да е спокоен :mrgreen:
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: Маistor Kлас VS Кунг Fu karate стайЛ

Post by manev »

Яска, не съм против родеото (чак толкова) ..но практиката показва че в един спорт дойде ли фрий стайла... еби га.
Чича ти Джаксън кара и рекици, все пак е слаломист по произход. Даже се заиграваше по вратите, когато петкан не го преследваше с бири по брега ;) В същото време родео "маняците" влизаха и излизаха от вълната .. никво каране... само фигури. На витоша горе на високото един Сноубордист не можеш да видиш. Всички са долу на рейла ( тръбата ) утепаха хубавия спорт
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
User avatar
Lubo
Posts: 117
Joined: 07 Dec 2007, 21:10
Location: София - България

Re: Маistor Kлас VS Кунг Fu karate стайЛ

Post by Lubo »

За мен лично фрее стаила е подаржащата част докато потекат реките и се почне с истинския фъъннннннннн или големото масакре или в нашиа случаи каратето в бъбреците баце те тава е от мен :mrgreen:
Locked